Ca' Dei Carmini Appartement

Belangrijkste voorzieningen

  • Wi-Fi

  • Kindvriendelijk

  • Airconditioning

  • Geen dieren toegestaan

Locatie

    7-slaapkamer Ca' Dei Carmini Appartement Venetië heeft een schilderachtige ligging maar 550 meter ver van Campo San Barnaba.

    De Ca' Pesaro ligt op ongeveer 1 km van het appartement en de Rialtobrug is op circa 25-minuten loopafstand. Dit appartement ligt in de wijk Kowloon van Venetië. De accommodatie ligt niet ver van de Santa Maria Zobenigo kerk.

    Dit appartement heeft uitzicht op de stad en heeft een balkon, een terras en een woonkamer. Om u comfort te verhogen vindt u een bidet en een douche in deze accommodatie. Daarnaast vindt u er een haardroger.

    Ca' Dei Carmini Appartement is voorzien van een keuken met een koelkast en een vaatwasser voor self-catering. Ca' Dei Carmini Appartement is binnen 10 minuten lopen van de dichtstbijzijnde bushalte, Venezia Piazzale Roma.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 19:00
    Uitchecken: tot 10:00
    Licentienummer027042LOC12579,027042LOC12637,027042LOC12638,027042LOC12639,027042LOC12640,027042LOC12641,027042LOC12643,IT027042B4GMRURJSH,IT027042B4LJSGVHLQ,IT027042B4MI6XIVKZ,IT027042B4N58JJ3F2,IT027042B4Q2FE2GPP,IT027042B4T93KKA83,IT027042B4VXYV7OAK

    Kameropties bij Ca' Dei Carmini Appartement Venetië

    Dit appartement heeft uitzicht op de stad en heeft een balkon, een terras en een woonkamer. Om u comfort te verhogen vindt u een bidet en een douche in deze accommodatie. Daarnaast vindt u er een haardroger.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Ca' Dei Carmini Appartement Venetië Zakenleven foto Ca' Dei Carmini Appartement Venetië Kamer foto Ca' Dei Carmini Appartement Venetië Zakenleven foto Ca' Dei Carmini Appartement Venetië Zakenleven foto Ca' Dei Carmini Appartement Venetië Kamer foto Ca' Dei Carmini Appartement Venetië Bedden foto Ca' Dei Carmini Appartement Venetië Toiletten foto Ca' Dei Carmini Appartement Venetië Kamer foto Ca' Dei Carmini Appartement Venetië Bedden foto Ca' Dei Carmini Appartement Venetië Faciliteiten foto
    Appartement met een Slaapkamer

    Grootte: 50 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Ca' Dei Carmini Appartement Venetië Kamer foto Ca' Dei Carmini Appartement Venetië Kamer foto
    Appartement

    Grootte: 60 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Ca' Dei Carmini Appartement Venetië Kamer foto
    Standaard Appartement

    Grootte: 50 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Ca' Dei Carmini Appartement Venetië Buitenkant foto Ca' Dei Carmini Appartement Venetië Buitenkant foto
    Appartement

    Grootte: 60 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Ca' Dei Carmini Appartement Venetië Kamer foto Ca' Dei Carmini Appartement Venetië Kamer foto
    Appartement

    Grootte: 50 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Ca' Dei Carmini Appartement Venetië Interieur foto Ca' Dei Carmini Appartement Venetië Kamer foto Ca' Dei Carmini Appartement Venetië Bedden foto Ca' Dei Carmini Appartement Venetië Kamer foto Ca' Dei Carmini Appartement Venetië Kamer foto Ca' Dei Carmini Appartement Venetië Kamer foto Ca' Dei Carmini Appartement Venetië Kamer foto Ca' Dei Carmini Appartement Venetië Kamer foto Ca' Dei Carmini Appartement Venetië Interieur foto Ca' Dei Carmini Appartement Venetië Interieur foto
    Superior Appartement

    Grootte: 60 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Ca' Dei Carmini Appartement Venetië Buitenkant foto
    Appartement

    Grootte: 60 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Ca' Dei Carmini Appartement Venetië

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer
    Plekken in de buurt bekijken

    Plekken in de buurt

    Luchthavens (1)

    Luchthaven Venetië Marco Polo
    14.7 km

    Treinstations (1)

    Stazione Santa Lucia
    600 m

    Bezienswaardigheden (9)

    Rialtobrug
    700 m
    Peggy Guggenheim Collectie
    900 m
    Marina di Venezia
    900 m
    La Fenice - Opera van Venetië
    950 m
    San Marcoplein
    1.4 km
    Monumento a Daniele Manin
    1.4 km
    Brug der Zuchten
    1.6 km
    Murano
    3.4 km
    Public beach
    5 km

    Gastbeoordelingen van Ca' Dei Carmini Appartement Venetië

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Italië

    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Ca' Dei Carmini Appartement Venetië